See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz). Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonywania zamówienia zawiera: 1) Rozdział III SWZ - opis przedmiotu zamówienia; 2) Rozdział V SWZ - projektowane postanowienia umowy; 3) Rozdział VI SWZ - wymagania dotyczące opracowania dokumentacji projektowej.
Vorherige Bekanntmachung: 538666-2025
Interne Kennung: ZP.2620.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz). Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonywania zamówienia zawiera: 1) Rozdział III SWZ - opis przedmiotu zamówienia; 2) Rozdział V SWZ - projektowane postanowienia umowy; 3) Rozdział VI SWZ - wymagania dotyczące opracowania dokumentacji projektowej. Szczegóły wskazano w SWZ.