2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering HVO100 & AdBlue
Beschreibung: De levering van HVO100 wordt in bulk afgeleverd in een door de opdrachtnemer te verzorgen tankinstallatie & pompvoorziening op onze locatie aan de Nanningaweg 47C, 8431 AC Oosterwolde. Wij hebben momenteel 28 voertuigen die met ingang van het contract op HVO100 gaan rijden. Daarnaast vragen wij de opdrachtnemer op afroepbasis AdBlue te leveren op locatie in een door ons beschikbaar gestelde tank. De opdrachtnemer wordt verantwoordelijk gesteld voor het leveren, beschikbaar stellen en onderhouden van de tankinstallatie & pompvoorziening met managementsysteem gedurende de contractduur. Inschrijver heeft de mogelijkheid een tank aan te bieden met een inhoud tussen de 5.000 en 10.000 liter. Geraamde waarde 600.000 over 4 jaar
Interne Kennung: 0085232288
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De levering van HVO100 wordt in bulk afgeleverd in een door de opdrachtnemer te verzorgen tankinstallatie & pompvoorziening op onze locatie aan de Nanningaweg 47C, 8431 AC Oosterwolde. Wij hebben momenteel 28 voertuigen die met ingang van het contract op HVO100 gaan rijden. Daarnaast vragen wij de opdrachtnemer op afroepbasis AdBlue te leveren op locatie in een door ons beschikbaar gestelde tank. De opdrachtnemer wordt verantwoordelijk gesteld voor het leveren, beschikbaar stellen en onderhouden van de tankinstallatie & pompvoorziening met managementsysteem gedurende de contractduur. Inschrijver heeft de mogelijkheid een tank aan te bieden met een inhoud tussen de 5.000 en 10.000 liter. Circa. 100.000 liter HVO100 per jaar Circa. 400 liter AdBlue per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tweemaal een verlengingsoptie van één (1) jaar.