See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie oprogramowania ESRI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wsparcie oprogramowania ESRI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności zakres usług oraz warunki ich udzielenia został określony we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do zaproszenia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: ZP/JŻE/271/III-222/24
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001