See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemów i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia” współfinansowanego z Programu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności , dla Priorytetu Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. 2. Przedmiot zamowienia obejmuje następujące zadania: 2.1 Zadanie nr 1: Program rejestracji czasu pracy W niniejszym zadaniu, Zamawiający wymaga, aby oferowany system planowania pracy, umożliwiał tworzenie grafików z uwzględnieniem norm czasu pracy, preferencji pracowników, obsad zmian, urlopów, dyżurów, nieobecności. System winien działać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. System winien Integrować się z systemem kadrowo-płacowym Zamawiającego, wspierać eksport/import danych (CSV, SQL, XML), rozliczać nadgodziny i dyżury, generować raporty (PDF, XLS, DOC), umożliwiać pracę w przeglądarce. Oprogramowanie winno dokonywać zapisu historii działań, obsługiwać RODO, AD i autoryzację rolami. 2.2 Zadanie nr 2: Rozbudowa systemu do podpisywania elektronicznego W niniejszym zadaniu, Zamawiający wymaga aby oferowany system wspierał cyfryzację dokumentacji medycznej poprzez tablety mobilne, zintegrowane z HIS Zamawiającego. Oprogramowanie winno umożliwiać wyświetlanie formularzy jak w wersji papierowej, składanie podpisów biometrycznych, przesyłanie danych do EDM i pracę zdalną. 2.3 Zadanie nr 3: Dostawa zasilacza awaryjnego UPS-UPS Zadanie dotyczy dostawy oraz montażu zasilacza awaryjnego UPS min. 30kVA wraz z rozdzielnicami i niezbędnym oprzyrządowaniem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 2 został określony w załącznikach nr 1, 1a, 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 868708-2025
Interne Kennung: SZP.2422.82.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Program rejestracji czasu pracy
Beschreibung: W niniejszym zadaniu, Zamawiający wymaga, aby oferowany system planowania pracy, umożliwiał tworzenie grafików z uwzględnieniem norm czasu pracy, preferencji pracowników, obsad zmian, urlopów, dyżurów, nieobecności. System winien działać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. System winien Integrować się z systemem kadrowo-płacowym Zamawiającego, wspierać eksport/import danych (CSV, SQL, XML), rozliczać nadgodziny i dyżury, generować raporty (PDF, XLS, DOC), umożliwiać pracę w przeglądarce. Oprogramowanie winno dokonywać zapisu historii działań, obsługiwać RODO, AD i autoryzację rolami.
Interne Kennung: Zadanie nr 1: Program rejestracji czasu pracy
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Rozbudowa systemu do podpisywania elektronicznego
Beschreibung: W niniejszym zadaniu, Zamawiający wymaga aby oferowany system wspierał cyfryzację dokumentacji medycznej poprzez tablety mobilne, zintegrowane z HIS Zamawiającego. Oprogramowanie winno umożliwiać wyświetlanie formularzy jak w wersji papierowej, składanie podpisów biometrycznych, przesyłanie danych do EDM i pracę zdalną.
Interne Kennung: Zadanie nr2: Rozbudowa systemu do podpisywania elektronicznego
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawa zasilacza awaryjnego UPS-UPS
Beschreibung: Zadanie dotyczy dostawy oraz montażu zasilacza awaryjnego UPS min. 30kVA wraz z rozdzielnicami i niezbędnym oprzyrządowaniem.
Interne Kennung: Zadanie nr 3: Dostawa zasilacza awaryjnego UPS-UPS
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen