2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stanowisko do badań tribologicznych w próżni materiałów stosowanych w misjach kosmicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska do badań tribologicznych w próżni materiałów stosowanych w misjach kosmicznych wraz z instalacją w siedzibie Zamawiającego i szkoleniem użytkowników. Zamawiający wymaga aby dostarczone stanowisko nie było prototypem i przeszło weryfikację w warunkach normalnej eksploatacji jako produkt seryjny. Wykonawca zagwarantuje dostępność części zamiennych i wsparcia przez min. 10 lat. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: PZ-26/1d/26/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZ-26-1d/26/E