2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálních a technických plynů včetně dopravy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky: a) kapalného kyslíku medicinálního do tří zásobníků VFN a jednoho pronajatého na kapalný kyslík dle dílčích objednávek zadavatele. Součástí plnění veřejné zakázky je pronájem jednoho zásobníku na kapalný kyslík v objemu 2.000 litrů. b) Kapalného dusíku o čistotě min. 5,0 do dvou zásobníků VFN a tří dodavatelem pronajatých zásobníků na kapalný dusík dle dílčích objednávek zadavatele. Součástí plnění veřejné zakázky je pronájem tří zásobníků na kapalný dusík, specifikace zásobníků viz čl. 5. B. zadávacích podmínek. c) Dodávky a závoz medicinálních a technických plynů v tlakových lahvích a pronájem tlakových lahví s těmito plyny dle dílčích objednávek zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ 72/2024