2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Veselí u Oder 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování návrhu "Komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Veselí u Oder", včetně nezbytných zeměměřičských činností určených pro obnovu katastrálního operátu a vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí. Předmětné dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv a jako neopomenutelný podklad pro územní plánování. Předpokládaná výměra obvodu pozemkové úpravy je 519 ha.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SP7062/2023-571101