2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugd Overbrugging Basis
Beschreibung: Ambulante gezinsbehandeling, Basis GGZ, Specialistische GGZ, Vaktherapie en Verblijf met begeleiding € 25.000.000
Interne Kennung: 2025-JeugdBasis-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS zonder EMVI
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Ambulante gezinsbehandeling
Beschreibung: Zie inkoopdocumenten voor meer informatie (er is ook een geografische perceelindeling).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie 2.5.3. van het inkoopdocument.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Basis GGZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Specialistische GGZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Vaktherapie
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Verblijf met begeleiding
Interne Kennung: 5