See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca obsługa, serwis i konserwacja budynku Europejskiego Centrum Solidarności wraz z terenem przyległym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa, serwis i konserwacja budynku Europejskiego Centrum Solidarności wraz z terenem przyległym. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 121 ust.1 ustawy Pzp, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowego zadania obejmującego m.in. czynności wykonywane przez kadrę obsługi technicznej Wykonawcy. Zakres kluczowego zadania oraz czynności, jakie mają być wykonywane przez kadrę obsługi technicznej Wykonawcy zostały określone szczegółowo w postanowieniach rozdziału I ustępu 1 Opisu przedmiotu zamówienia, będącego Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 729285-2025
Interne Kennung: WFZP.0261.09.25.AL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżąca obsługa techniczna, serwis i konserwacja budynku Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku wraz z terenem przyległym (Budynek ECS), realizowana całodobowo każdego dnia wliczając w to dni ustawowo wolne od pracy. W ramach eksploatacji maszyn, urządzeń, systemów i instalacji personel Wykonawcy zobowiązany jest do wykonywania wszystkich czynności obsługowych, konserwacyjno-naprawczych zgodnie z dokumentacją obiektu, instrukcjami, dokumentacją techniczno-ruchową oraz najlepszą wiedzą techniczno-eksploatacyjną dla urządzeń, instalacji i systemów, a w szczególności: 1) sporządzenie, uzgodnienie i wdrożenie w życie harmonogramu przeglądów i konserwacji, 2) wykonywanie wszystkich okresowych przeglądów instalacji i urządzeń stanowiących wyposażenie instalacyjne Budynku ECS oraz wymaganych prawem przeglądów w szczególności budowlanych, 3) prowadzenie wszystkich czynności związanych z obsługą całego Budynku ECS w zakresie utrzymania ruchu, 4) świadczenie usługi „Alarmowy Numer i Alarmowy Adres Poczty Elektronicznej 24h/7dni”, 5) pełnienie dyżuru przez wykwalifikowany personel techniczny Wykonawcy, 6) codzienne monitorowanie stanu Budynku ECS, instalacji, urządzeń i systemów, 7) wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych, 8) zabezpieczanie skutków występujących awarii, 9) wsparcie Zamawiającego w podejmowanych przez niego czynnościach związanych z identyfikacją i usuwaniem awarii oraz w procedurze likwidacji szkody, 10) wsparcie Zamawiającego w podejmowanych przez niego czynnościach dotyczących egzekwowania uprawnień Zamawiającego z tytułu gwarancji lub rękojmi dotyczących wykonanych robót, 11) asysty techniczne wydarzeń programowych i komercyjnych realizowanych w Budynku ECS i w jego bezpośrednim otoczeniu, 12) zarządzanie mediami (energią elektryczną, energią cieplną, ciepłą i zimną wodą użytkową), 13) prowadzenie magazynu materiałów eksploatacyjnych do prac konserwacyjno-naprawczych, 14) sporządzanie raportów, w tym szczegółowych raportów cyklicznych i na żądanie, 15) utrzymywanie czystości pomieszczeń technicznych oraz urządzeń i instalacji, 16) bieżące prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego, szczegółowo określonych w dalszych postanowieniach opisu przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ). Zamawiający ma prawo do rezygnacji z wszelkich czynności objętych niniejszym Opisem przedmiotu zamówienia oraz załącznikami do niego w zakresie wind towarowych ze względu na wykonanie ich ewentualnej modernizacji, w szczególności: inspekcji, konserwacji, napraw bieżących i przeglądów technicznych.