2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis sanitních a dalších vozů ONK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění servisu, oprav a údržby sanitních a dalších motorových vozidel v majetku zadavatele, a to včetně dodávek náhradních dílů. Předmět veřejné zakázky je rozdělen do tří částí, podle továrních značek jednotlivých vozidel. 1. Část - sanitní vozy zn. Volkswagen 2. Část - sanitní vozy zn. Fiat 3. Část - osobní vozy zn. Škoda
Interne Kennung: 2026002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen, 50112100 Reparatur von Personenwagen, 50112200 Wartung von Personenwagen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sanitní vozy zn. Volkswagen
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění servisu, oprav a údržby sanitních vozů zn. Volkswagen a to včetně dodávek náhradních dílů.
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0003
Titel: osobní vozy zn. Škoda
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění servisu, oprav a údržby osobních vozů zn. Škoda a to včetně dodávek náhradních dílů.
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0002
Titel: sanitní vozy zn. Fiat
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provádění servisu, oprav a údržby sanitních vozů zn. Fiat a to včetně dodávek náhradních dílů.
Interne Kennung: část 2