2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzendkrachten en Payroll
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het inrichten van een flexibele schil waarmee de Opdrachtgever, in situaties van piekbelasting of tijdelijke uitval van personeel, tijdig en adequaat externe capaciteit kan inzetten. Voor de realisatie hiervan beoogt de Opdrachtgever een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die verantwoordelijk is voor zowel de levering van uitzendkrachten binnen de salarisschalen 4 tot en met 9 als het aanbieden van payrolldienstverlening. 1) Uitzenddienstverlening: De inhuur van Uitzendkrachten voor algemene functies tot en met schaal 9 van de Arbeidsvoorwaardenregeling VRH (ARG-VRH). Hierbij gaat het in de basis om de functieclusters Administratief, Managementondersteuning (secretaresse), Projectondersteuning, Facilitaire zaken, Logistiek, HRM en Financiën. De meest voorkomende functieprofielen zijn ondersteunende functies op facilitair en administratief gebied. 2) Payrolldienstverlening: Het leveren van Payrolldienstverlening. Hierbij gaat het om alle voorkomende functies tot en met schaal 11 waarbij de VRH ervoor kiest om het juridisch werkgeverschap middels een arbeidsovereenkomst uit te besteden. Voor dit deel van de Opdracht ligt er geen nadruk op specifieke functies.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen