2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przeworsk, transporcie do zagospodarowania oraz zagospodarowanie części odpadów w 2026 r.
Beschreibung: Usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przeworsk, transporcie do zagospodarowania oraz zagospodarowanie części odpadów w 2026 r. zamówienie z wolnej ręki w trybie in-house zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ROIX.271.11.2025.