See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tool voor het genereren van Word-documenten
Beschreibung: De opdracht beoogt de aankoop van een oplossing met als uiteindelijke doel het automatiseren van het genereren van Microsoft Word-documenten. Deze tool zal de snelheid en efficiëntie van elektronische documentcreatie verhogen. Het besluit om een Word-document te maken in plaats van andere formaten (bv. pdf) is bedoeld om het document gemakkelijk te kunnen bewerken nadat het is aangemaakt.
Interne Kennung: Smals-BB-001.023/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.023/2024 - 1
Interne Kennung: 1