2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Touchscreens
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Touchscreens voor CSG De Waard . Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Touchscreens en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle touchscreen en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als CSG de Waard met 2900 leerlingen en 350 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Touchscreen voor Het CSG de Waard. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Touchscreen en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne Kennung: 1