2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup léčivých přípravků
Beschreibung: Nákupní systém na nákup léčivých přípravků
Vorherige Bekanntmachung: 412864-2023
Interne Kennung: 7/2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo zrušit zadávání veřejné zakázky v DNS kdykoliv do uzavření smlouvy. Zadavatel oznámí zrušení zadávání veřejné zakázky v DNS všem dodavatelům zařazeným do DNS, včetně uvedení důvodu svého postupu. Zadavatel si vyhrazuje právo aktualizovat dílčí podmínky DNS za předpokladu, že uvedená změna nebude znamenat nové požadavky na kvalifikaci dodavatelů. Zadavatel si vyhrazuje právo vyřadit z DNS dodavatele na základě dodavatelem podané žádosti o vyřazení.