See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych, które będą dostarczane sukcesywnie do zamawiającego przez okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 633794-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków przez okres 24 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5