2198-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2026 na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2026 na potrzeby obiektów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i dystrybucję energii elektrycznej na potrzeby Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w okresie 12 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung655670-2025
Interne KennungDZP-240/43/PN/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i dystrybucję energii elektrycznej na potrzeby Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w okresie 12 miesięcy, z zastrzeżeniem iż umowa zostanie zawarta nie wcześniej niż od 1 stycznia 2026 r.
Interne KennungDZP.271.110.2025