219801-2025 - Wettbewerb
Belgien – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – Busvervoer BKO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer BKO
Beschreibung: Busvervoer buitenschoolse kinderopvang Perceel 1 “dagelijks vervoer op schooldagen van 103 kinderen en twee begeleiders per bus vanuit Baloe Scherpenheuvel ” Plaats van dienstverlening: HAMW/BKO SCHERPENHEUVEL, August Nihoulstraat 76 a+b te 3270 Scherpenheuvel-Zichem Toelichting: dagelijks vervoer op schooldagen van 103 kinderen vanuit Baloe Scherpenheuvel naar de scholen te Scherpenheuvel, Schoonderbuken, Keiberg en Messelbroek en terugvervoer na schooltijd (zie specificaties onder technische voorwaarden) Perceel 2 “dagelijks vervoer op schooldagen van 50 kinderen en twee begeleiders per bus vanuit Baloe Averbode” Plaats van dienstverlening: BKO Averbode, Westelsebaan 104 te 3271 Averbode Toelichting: dagelijks vervoer op schooldagen van 50 kinderen vanuit Baloe Averbode naar de scholen te Averbode en Okselaar en terugvervoer na schooltijd (zie specificaties onder technische voorwaarden)
Interne Kennung: PPP03H-787/5045/Busvervoer BKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 dagelijks vervoer op schooldagen van 103 kinderen en twee begeleiders per bus vanuit Baloe Scherpenheuvel
Beschreibung: Toelichting: dagelijks vervoer op schooldagen van 103 kinderen vanuit Baloe Scherpenheuvel naar de scholen te Scherpenheuvel, Schoonderbuken, Keiberg en Messelbroek en terugvervoer na schooltijd (zie specificaties onder technische voorwaarden)
Interne Kennung: Busvervoer BKO _1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 dagelijks vervoer op schooldagen van 50 kinderen en twee begeleiders per bus vanuit Baloe Averbode
Beschreibung: Toelichting: dagelijks vervoer op schooldagen van 50 kinderen vanuit Baloe Averbode naar de scholen te Averbode en Okselaar en terugvervoer na schooltijd (zie specificaties onder technische voorwaarden)
Interne Kennung: Busvervoer BKO _2