See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r. 2.Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 15811000- 6 - Pieczywo, 15812000-3 – Wyroby ciastkarskie i ciasta. 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: 1)Część I - Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW. Radom. 2)Część II - Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW. Grójec. 3)Część III – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW. Sochaczew. 4)Część IV - Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW. Olszewnica. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 do SWZ i umowy dla poszczególnych części zamówienia. 5.Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załącznikach nr 1 do SWZ i umowy dla poszczególnych części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 699604-2025
Interne Kennung: 40/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW. Radom.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ i umowy.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15812000 Gebäck und Kuchen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonych w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ) oraz w przypadku wyczerpania kwoty maksymalnej umowy, przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego; 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać; 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy; 5) Ceny jednostkowe asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będą identyczne jak zamówienia podstawowego, określone w formularzu cenowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ); 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem; 7) Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie; 8) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW Grójec.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW Sochaczew.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla JW Olszewnica.
Interne Kennung: Część IV
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. 1)Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonych w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ) oraz w przypadku wyczerpania kwoty maksymalnej umowy, przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego; 2)Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać; 3)Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 4)Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy; 5)Ceny jednostkowe asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będą identyczne jak zamówienia podstawowego, określone w formularzu cenowym dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ); 6)O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem; 7)Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie; 8)Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu