See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdwetvervoer vanaf 5 jaar
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het aangepast vervoer voor 5 tot 18 jarigen volgens artikel 2.3 lid 2 van de Jeugdwet. Dit betreft zowel het gecontracteerde als het niet gecontracteerde jeugdwetvervoer. Het gaat hierbij om het vervoer van jeugdigen naar en van een locatie waar de jeugdhulp wordt geboden. Het verwachte aantal te vervoeren jeugdigen vanaf 5 jaar bedraagt op jaarbasis 165 jeugdigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Deze dienst is eerder in de markt gezet onder TenderNed nummer TN495294. Voor het Jeugdwetvervoer zijn geen geldige inschrijvingen ontvangen. Per 1 augustus 2025 dient het vervoer voor de jeugdigen vanaf 5 jaar operationeel te zijn. De doorlooptijd van een openbare Europese procedure is te lang om dit vervoer op 1 augustus 2025 op het vereiste kwaliteitsniveau georganiseerd te hebben.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst gaat in op 1 augustus 2025 tot en met 31 juli 2027 met een optie tot eenzijdige verlenging (onder gelijkblijvende voorwaarden) door de Gemeenten van één maal twee jaar.