2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej oraz ciśnieniowej wraz z odejściami i włączeniem do istniejącej sieci oraz niezbędną infrastrukturą w miejscowościach Pisarzowice i Wilkszyn.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej oraz ciśnieniowej wraz z odejściami i włączeniem do istniejącej sieci oraz niezbędną infrastrukturą w miejscowościach Pisarzowice i Wilkszyn” z podziałem na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: ID 1062674
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w Pisarzowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Pisarzowicach”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w Wilkszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Wilkszynie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: Część 2