220-2026 - Ergebnis
Polen – Möbel – Dostawa mebli do budynków Prokuratury Okręgowej w Lublinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli do budynków Prokuratury Okręgowej w Lublinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do budynku Prokuratury Okręgowej w Lublinie. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 7 części, jak poniżej: 1) Część 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Parter”; 2) Część 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Piętro 1”; 3) Część 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Piętro 2”; 4) Część 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Piętro 3”; 5) Część 5 – „Dostawa i montaż mebli do budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 64”; 6) Część 6 – „Dostawa i montaż foteli i krzeseł do budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 64” 7) Część 7 – „Dostawa i montaż foteli i krzeseł do budynków Prokuratury Rejonowej w Parczewie oraz Prokuratury Rejonowej w Chełmie”. 3 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia. 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje pomieszczeń w budynku przy ul. Okopowej 2a stanowią Załącznik Nr 1h do SWZ. UWAGA! 1) Nie odmierzać wymiarów z rysunku. Zweryfikować stan rzeczywisty lokalu oraz dostosować rozwiązania do zastanego stanu. 2) Nieopisane elementy i rozwiązania wykonać zgodnie ze sztuką. 3) Wymiary są poglądowe - wykonawca jest zobowiązany do wykonania Inwentaryzacji przed przystąpieniem do prac. 4) Rysunek należy rozpatrywać biorąc pod uwagę kompletną dokumentację wykonawczą/techniczną. 5) Wszystkie wykończenia do potwierdzenia z Inwestorem na podstawie próbek / wzornika. 5 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów. 6 Na podstawie art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung594036-2025
Interne Kennung3020-7.261.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Wizja lokalna: Działając na podstawie art. 131 ust. 2 pkt 1) Pzp, Zamawiający wymaga obowiązkowego przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej w zakresie cz. 1-4, która pozwoli mu na ocenę istotnych warunków realizacyjnych – po uprzednim uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. W celu odbycia wizji lokalnej, Wykonawca składa wniosek do Zamawiającego - Załącznik Nr 9 do SWZ. Zamawiający wyznaczy termin odbycia wizji zgodnie z wnioskiem, a jeżeli nie jest to możliwe w innym wskazanym przez siebie terminie. Potwierdzenie odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę stanowi Załącznik Nr 10 do SWZ. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) odrzuci ofertę wykonawcy, jeżeli złoży on ofertę w zakresie cz. 1-4 bez odbycia wizji lokalnej. 3. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji: Za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://polublin.ezamawiajacy.pl w sekcji „Korespondencja”. 4. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę. 5. Ogólne zasady korzystania z Platformy, z zastrzeżeniem pkt 11.8.3 Rozdziału 11 SWZ; 5.1. zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Prokuratury Okręgowej w Lublinie; https://polublin.ezamawiajacy.pl, lub https://oneplace.marketplanet.pl. 5.2. Wykonawca po wybraniu opcji „Przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. 5.3. Rejestracja konta następuje automatycznie poprzez: a) podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym, osobistym lub profilem zaufanym) lub b) kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub c) jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie. Konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych 5.4. Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Za datę przekazania zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania za pośrednictwem sekcji „Korespondencja”. 6. Zamawiający określa dopuszczalny format podpisu elektronicznego, jako: 6.1. dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES, 6.2. dopuszcza się podpisanie dokumentów w formacie innym niż „pdf", wtedy będzie wymagany oddzielny plik z podpisem. W związku z tym Wykonawca będzie zobowiązany załączyć, prócz podpisanego dokumentu, oddzielny plik z podpisem. 6.3. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: - Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; - Komputer klasy PC lub MAC spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej przeglądarki internetowej; - Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS 1.2; - Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. 7. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 2 GB w txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES, ASIC, XMLenc, rar. Zamawiający wskazuje, że numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Parter”
Beschreibung1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, założeniem, skręceniem, podłączeniem, ułożeniem, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji mebli i wyposażenia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załącznikach Nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ. Rzuty aranżacyjne pomieszczeń oraz wizualizacje pomieszczeń w budynku przy ul. Okopowej 2a stanowią Załącznik Nr 1h do SWZ. UWAGA! 1) Nie odmierzać wymiarów z rysunku. Zweryfikować stan rzeczywisty lokalu oraz dostosować rozwiązania do zastanego stanu. 2) Nieopisane elementy i rozwiązania wykonać zgodnie ze sztuką. 3) Wymiary są poglądowe - wykonawca jest zobowiązany do wykonania Inwentaryzacji przed przystąpieniem do prac. 4) Rysunek należy rozpatrywać biorąc pod uwagę kompletną dokumentację wykonawczą/techniczną. 5) Wszystkie wykończenia do potwierdzenia z Inwestorem na podstawie próbek / wzornika. 3 Wyposażenie dotyczy obiektu użyteczności publicznej, dlatego też konieczne jest by było przeznaczone do tego typu obiektów.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Piętro 1”
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Piętro 2”
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – „Dostawa i montaż mebli do skrzydła budynku przy ul. Okopowej 2a - Piętro 3”
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – „Dostawa i montaż mebli do budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 64"
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – „Dostawa i montaż foteli i krzeseł do budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 64
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – „Dostawa i montaż foteli i krzeseł do budynków Prokuratury Rejonowej w Parczewie oraz Prokuratury Rejonowej w Chełmie”