2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging van buitenschrijnwerk en balustrades Hunderenveld 7 – 8, 1082 Sint-Agatha- Berchem
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestaande aluminium kozijnen zonder thermische onderbreking door thermisch gelakte aluminium kozijnen met onzichtbare ventilatieroosters aan de bovenzijde en hoogwaardige beglazing. De werkzaamheden zullen ook bestaan uit het vervangen van de balustrades van de bestaande balkons door stalen en plexiglas balustrades met dezelfde indeling als de oorspronkelijke, maar verhoogd om te voldoen aan de veiligheidsnormen en de minimale hoogte voor bescherming tegen vallen; Bij de ingangen van het gebouw wordt een nieuw frame met geïntegreerde brievenbussen geplaatst; Bijzondere aandacht wordt besteed aan de identificatie van de verschillende gebouwen. Bij elke ingang zullen reusachtige gebouwnummers worden geplaatst om de verschillende gebouwen te helpen identificeren en de toegang voor bezoekers te vergemakkelijken. Het doel is om van deze nummers een kunstwerk te maken.
Interne Kennung: 2170/2023/30/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2170/2023/30/01 - 1
Interne Kennung: 1