2. Verfahren
Verfahren
Titel: 152 mm ShKH - NO a R10
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je služba spočívající v poskytnutí nálezových oprav (NO) a revizí po 10ti letech (R10) dělostřelecké techniky 152 mm ShKH DANA vz. 77 Armády České republiky, včetně jejích skupin, podskupin či součástkových celků (dále jen "služba"). Na základě zadávacího řízení byla uzavřena rámcová dohoda podle ustanovení § 131 ZZVZ s jedním účastníkem zadávacího řízení, která vymezila podmínky na základě kterých budou zadávány následné jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby podle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Sp. zn. SpMO 23854/2023-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50630000 Reparatur und Wartung von Militärfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je služba spočívající v poskytnutí nálezových oprav (NO) a revizí po 10ti letech (R10) dělostřelecké techniky 152 mm ShKH DANA vz. 77 Armády České republiky, včetně jejích skupin, podskupin či součástkových celků (dále jen "služba"). Na základě zadávacího řízení byla uzavřena rámcová dohoda podle ustanovení § 131 ZZVZ s jedním účastníkem zadávacího řízení, která vymezila podmínky na základě kterých budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky na poskytnutí služby podle aktuálních potřeb zadavatele.