220062-2026 - Ergebnis
Polen – Strategische Prüfung von Informationssystemen oder -technologie – Wdrożenie zintegrowanego modelu doradztwa zawodowego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi diagnostycznych (online) w województwie wielkopolskim.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie zintegrowanego modelu doradztwa zawodowego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi diagnostycznych (online) w województwie wielkopolskim.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup licencjonowanych narzędzi diagnostycznych online wraz z realizacją usługi diagnozy, której wynikiem będzie raport dla każdego uczestnika (500 dla młodzieży oraz 100 narzędzi dla dorosłych w ramach tej samej koncepcji / wg tej samej metodologii) oraz przeprowadzenie szkolenia i certyfikacji 150 nauczycieli/specjalistów ds. doradztwa zawodowego pracujących w szkołach z młodzieżą i dorosłymi (rodzicami/opiekunami).
Vorherige Bekanntmachung94694-2026
Interne KennungCWRKDIZ-KAL.I.383.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222100 Strategische Prüfung von Informationssystemen oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji. W wyniku zastosowania przez Zamawiającego Prawa Opcji przedmiot zamówienia może ulec zwiększeniu w zakresie zakupu narzędzia diagnostycznego online w ilości do 3 000 szt..