See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń hybrydowych z wykorzystania zestawów edukacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkoleń hybrydowych z wykorzystania zestawów edukacyjnych dla min. 950 i max. 1040 pracowników systemu oświaty, zgodnie z harmonogramem szkoleń i agendami, które Zamawiający przekaże Wykonawcy na etapie realizacji zamówienia. Szkolenia przeprowadzane będą w podziale na grupy szkoleniowe. Jedno szkolenie składa się z zajęć w formie on-line (ETAP I), warsztatów stacjonarnych (ETAP II) oraz doradztwa w różnych formach zdalnych w ramachmodułu powarsztatowego follow –up (ETAP III).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń hybrydowych z wykorzystania zestawów edukacyjnych.
Beschreibung: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń hybrydowych z wykorzystania zestawów edukacyjnych.
Interne Kennung: WA-ZUZP.2611.39.2024