See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostarczenie licencji wieczystych Ivanti Endpoint Manager Mobile Platinum Bundle lub równoważnych wraz ze wsparciem Producenta oraz Wykonawcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie: 1. 5410 sztuk licencji wieczystych Ivanti Endpoint Manager Mobile Platinum Bundle; 2. 24 miesięcznego wsparcia Producenta dla dostarczonych licencji z poziomem wsparcia oznaczonym przez Producenta jako Ivanti Endpoint Manager Mobile Platinum Bundle per Device Maintenance Support for 2 Year with - symbol MI-EMP-D-2YM-A; 3. 24 miesięcznego wsparcia technicznego Wykonawcy dla dostarczonego Systemu. Zamawiający dopuszcza dostarczenie Systemu równoważnego do określonego w punktach 1, 2 i 3 powyżej, spełniającego wszystkie wymagania podane w Rozdziale III (Zakres zamówienia), Rozdziale IV (Opis równoważności), Rozdziale V (Szczegółowe Wymagania Techniczne i Funkcjonalne) Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. Dla zamówienia podstawowego w przypadku zaoferowania licencji Ivanti Endppoint Manager Mobile Platinum Bundle: 1.1. dostawa Licencji - do 7 dni od daty zawarcia Umowy, potwierdzone Odbiorem końcowym; 1.2. zapewnienie świadczenia wsparcia Producenta dla dostarczonych Licencji – 24 miesiące od daty Odbioru końcowego; 1.3. świadczenie wsparcia technicznego Wykonawcy – 24 miesiące od daty Odbioru końcowego. 2. Wykonawca zrealizuje przedmiot Umowy w przypadku zaoferowania Systemu równoważnego: 2.1. dostawa licencji Systemu równoważnego w terminie do 7 dni od daty zawarcia Umowy potwierdzone Odbiorem końcowym; 2.2. wdrożenie Systemu równoważnego, w tym: 2.2.1. instalacja i konfiguracja oraz integracja z istniejącym środowiskiem IT Zamawiającego, a także niezbędne do tych czynności licencje, w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności Systemu równoważnego, o którym mowa w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ; 2.2.2. dostarczenie Dokumentacji powykonawczej, o której mowa w Rozdziale III, ust. 1 pkt 4) oraz Rozdziale V ust. 10 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ; 2.2.3. przeprowadzenie szkolenia administratorów, o którym mowa w Rozdziale III, ust. 1 pkt 5) oraz Rozdziale V ust. 11 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ; - w terminie do 30 dni od daty zawarcia Umowy, potwierdzone Odbiorem końcowym; 2.3. zapewnienie świadczenia wsparcia Producenta dla dostarczonych Licencji - 24 miesiące od daty Odbioru końcowego; 2.4. świadczenie wsparcia technicznego Wykonawcy – 24 miesiące od daty Odbioru końcowego.
Vorherige Bekanntmachung: 63782-2026
Interne Kennung: 993200.271.194.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z Prawa opcji: 1.1. Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy przewiduje czterokrotną możliwość zlecenia dostawy dodatkowych licencji wieczystych, maksymalnie do 1430 sztuk, wraz ze wsparciem Producenta i wsparciem technicznym Wykonawcy zgodnie z OPZ; 1.2. wsparcie Producenta i wsparcie techniczne Wykonawcy na licencje objęte Prawem opcji obowiązywać będzie przez okres 24 miesięcy od daty odbioru końcowego zakupu dodatkowych licencji w trybie opcji; 1.3. Zamawiający o skorzystaniu z Prawa opcji poinformuje Wykonawcę z 7 dniowym wyprzedzeniem. 2. Zamawiający dopuszcza dostarczenie Systemu równoważnego do określonego w punktach 1, 2 i 3 powyżej oraz Prawie opcji, spełniającego wszystkie wymagania podane w OPZ w Rozdziale III (Zakres zamówienia), Rozdziale IV (Opis równoważności), Rozdziale V (Szczegółowe Wymagania Techniczne i Funkcjonalne). 3. Skorzystanie z opcji nastąpi na zasadach określonych w Szczegółowym Opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 7 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.