See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej na obszarze miasta Kostrzyn nad Odrą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług polegających na całorocznym utrzymaniu terenów zieleni miejskiej na obszarze miasta Kostrzyn nad Odrą, obejmująca następujące zadania: 1.1. Zadanie 1 – Całoroczne utrzymanie terenów Parku Miejskiego oraz Parku Lwa w Kostrzynie nad Odrą ; 1.2. Zadanie 2 – Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej na obszarze miasta Kostrzyn nad Odrą w Rejonie 1; 1.3. Zadanie 3 – Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej na obszarze miasta Kostrzyn nad Odrą w Rejonie 2 2. Wymagany termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 1 maja 2026r. 3. W przypadku skorzystania ze wznowienia termin realizacji umowy może być przedłużony o maksymalnie 12 miesięcy. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług obejmujących zwiększenie krotności bądź ilości usług wskazanych w przedmiarze robót i ofercie Wykonawcy. Wartość przewidywanych zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp oszacowano na kwotę 100.000 zł; 5. Zamawiający przewiduje możliwość wznowień zamówienia, o których mowa w art. 31 ust. 2 oraz 35 ust. 1 ustawy Pzp na maksymalny okres kolejnych 12 miesięcy, po upływie terminu podstawowego. Wznowienie polega na realizacji tego samego świadczenia (tożsamym zakresie rzeczowym) na tych samych określonych w Projektowanych postanowieniach umowy warunkach. Maksymalna wartość wznowienia jest tożsama z wartością zamówienia podstawowego i będzie obliczana na podstawie wskazanych cen jednostkowych przez Wykonawcę w złożonej ofercie. Wartość szacowana zamówienia: zamówienie podstawowe 2.016.391,88 zł, wartość przewidywanych wznowień 2.016.391,88 zł. Wartość przewidywanych zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp 100.000 zł Razem wartość zamówienia wynosi: 4.132.783,76 zł.
Interne Kennung: ZP.271.4.2026.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Całoroczne utrzymanie terenów Parku Miejskiego oraz Parku Lwa w Kostrzynie nad Odrą
Beschreibung: Zakres prac przewidzianych do wykonania obejmuje całoroczne utrzymanie terenu Parku Miejskiego oraz Parku Lwa w Kostrzynie nad Odrą, a w szczególności: 1) pielęgnacje szaty roślinnej obejmującej między innymi: a) oczyszczanie drzew z odrostów, b) cięcie pielęgnacyjne drzew, c) przycinanie i kształtowanie żywopłotów oraz skupin krzewów, d) usuwanie chwastów, e) pielęgnacja mechaniczna trawników, f) pielęgnacja kwietników, klombów, paproci oraz łąk kwietnych, g) grabienie liści, h) zdjęcie po okresie zimowym zabezpieczeń z drzew i krzewów oraz zabezpieczenie ich na kolejny okres zimowy, i) zebranie, usunięcie i utylizacja odpadów, w tym odpadów biodegradowalnych, 2) utrzymanie czystości obejmujące między innymi: a) całoroczne utrzymanie ciągów pieszych, w tym także odśnieżanie i likwidacja gołoledzi, b) uprzątnięcie pozimowe ciągów pieszych, c) utrzymanie czystości na placach zabaw, d) systematyczne opróżnianie koszy na śmieci, 3) kontrola stanu technicznego małej architektury, w tym w szczególności przeprowadzanie rutynowej kontroli wzrokowej (co 7 dni) urządzeń zabawowych na placach zabaw oraz urządzeń siłowni zewnętrznej, w celu ujawnienia oczywistych zagrożeń mogących być wynikiem wandalizmu, zużycia lub warunków pogodowych takich jak połamane części lub potłuczone butelki. Przedmiotem kontroli przez oględziny jest kontrola poziomu i czystości nawierzchni, ostre krawędzie, brak elementów konstrukcyjnych, nadmierne zużycie, kompletność i zwartość konstrukcji. Na tę okoliczność Wykonawca dokonuje wpisu na druku – „rutynowa kontrola wzrokowa co 7 dni”, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do umowy. 4) usuwanie wywrotów i złomów. 5)Zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich oraz usuniecie zagrożeń powstałych na skutek działań kataklizmów, wichur, wypadków, zdarzeń drogowych i aktów wandalizmu w terminie (określonym w ofercie) od powzięcia wiadomości o wystąpieniu wyżej wymienionych okoliczności.
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej na obszarze miasta Kostrzyn nad Odrą w Rejonie 1
Beschreibung: 1.2.1 Zakres prac przewidzianych do wykonania obejmuje w szczególności: a) koszenie trawników, b) wygrabienie trawników, c) pielęgnacja żywopłotów i krzewów, d) pielęgnacja kwietników i klombów, e) zbieranie, wywóz i utylizacja odpadów, f) zbieranie, wywóz i utylizacja odpadów z trawników, g) utrzymanie czystości ciągów pieszych, schodów, oraz placów zabaw i boisk, innych urządzeń do gier, w tym wygrabienie nawierzchni piaskowych, h) likwidacja śliskości schodów, alejek i ciągów komunikacyjnych, i) odśnieżanie schodów, alejek i ciągów komunikacyjnych, j) oczyszczanie stawiku i koszenie wyspy na stawiku, k) czyszczenie pomnika przy Amfiteatrze, l) opróżnianie śmietniczek wraz z wywozem i utylizacją odpadów, ł) inne usługi dodatkowe.
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej na obszarze miasta Kostrzyn nad Odrą w Rejonie 2
Beschreibung: Zakres prac przewidzianych do wykonania obejmuje w szczególności: a) koszenie trawników, b) wygrabienie trawników, c) pielęgnacja żywopłotów i krzewów, d) pielęgnacja kwietników i klombów, e) zbieranie, wywóz i utylizacja odpadów, f) utrzymanie czystości ciągów pieszych, schodów oraz placów zabaw i boisk, innych urządzeń do gier, w tym wygrabienie nawierzchni piaskowych, g) likwidacja śliskości schodów, alejek i ciągów komunikacyjnych, h) odśnieżanie schodów, alejek i ciągów komunikacyjnych, i) oczyszczanie pomnika w DMR, j) opróżnianie śmietniczek wraz z wywozem i utylizacją odpadów, k) inne usługi dodatkowe.
Interne Kennung: Zadanie 3