See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa komory osłonnej do pracy z radionuklidami”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa Komory osłonnej przeznaczonej do wydzielania radionuklidów takich jak 177Lu, 161Tb 225Ac, 213Bi lub 211At, otrzymanych w wyniku naświetlania w tarcz cyklotronie lub reaktorze. Naświetlony materiał tarczowy będzie transportowany do komory w pojemniku osłonnym typ P-30. W komorze osłonnej zakłada się pracę z następującymi aktywnościami radionuklidów 100 GBq 177Lu, 100 GBq 161Tb, 1,85 GBq 225Ac, 1,85 GBq, 213Bi, 10 GBq 211At. Komora osłonna ulokowana będzie w laboratorium w klasie czystości C.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38580000 Nichtmedizinische Röntgenausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001