220152-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden – Rámcová dohoda na vytyčování a odstraňování kabelových poruch veřejného osvětlení II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na vytyčování a odstraňování kabelových poruch veřejného osvětlení II
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním (1) dodavatelem pro zajištění služeb spočívajících ve vytyčování poruch na kabelových rozvodech veřejného osvětlení, výkopových prací, měření elektrických parametrů na kabelových rozvodech, odstraňování kabelových poruch, revizí elektrické instalace po opravě kabelových rozvodů, opravy povrchu po výkopových pracích a výměny kabelových polí.
Interne KennungTU_03_2025_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z Dohody na prodloužení doby trvání až o dodatečných 12 kalendářních měsíců (tzn. celkem až na 36 měsíců) za předpokladu, že nedošlo k prvnímu dni posledního měsíce doby trvání Dohody k vyčerpání finančního rámce a přičemž tato vyhrazená změna bude aktivována prostřednictvím oboustranně podepsaného dodatku k Dohodě. Objednatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny Poskytovatele a možnosti uzavřít Dohodu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za Poskytovatelem), a to za níže uvedených podmínek v případě, kdy bude Dohoda s Poskytovatelem ukončena z některého z níže uvedených důvodů: a) dohodou Smluvních stran v důsledku nesplnění povinností Poskytovatele, b) odstoupením od Dohody z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od Dohody kteroukoli ze Smluvních stran z důvodů stanovených v Dohodě a dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na Poskytovatele, vstupu Poskytovatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na Poskytovatele, f) v důsledku zániku Poskytovatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou. Dojde-li k ukončení Dohody z některého z výše uvedených důvodů dle odst. 10.2 tohoto článku této Dohody, je Objednatel oprávněn vyzvat k uzavření Dohody dalšího dodavatele v pořadí za Poskytovatelem dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce. Objednatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v tomto zadávacím řízení. Objednatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil již v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda jsou u dodavatele dalšího v pořadí splněny Objednatelem požadované podmínky, resp. nenastaly důvody pro jeho vyloučení dle § 48 ZZVZ či nenastaly důvody pro nezadání Veřejné zakázky dle § 48a ZZVZ. Změna dodavatele bude provedena uzavřením nové Dohody mezi Objednatelem a dodavatelem dalším v pořadí. Nebude-li možno uzavřít Dohodu s dodavatelem dalším v pořadí, může Objednatel postupovat obdobným způsobem, tedy oslovit dalšího dodavatele v pořadí. V případě, že Poskytovatel již předmět Veřejné zakázky zčásti splnil, je Objednatel oprávněn uzavřít s novým dodavatelem Dohodu pouze na zbývající část předmětu Veřejné zakázky. Obsah smluvního vztahu s novým dodavatelem bude odpovídat rozsahu zbývajícího plnění Veřejné zakázky, nabídkové ceně a cenám za jednotlivé položky dle přílohy Technická specifikace a ceník obsažené v nabídce tohoto dalšího dodavatele. Objednatel bude při uplatňování vyhrazených změn závazku postupovat tak, aby nebyl dotčen rámec finančního plnění této Dohody ve smyslu čl. 2. odst. 2.1 této Dohody a dle § 100 ZZVZ. Objednatel je oprávněn využít vyhrazené změny závazku opakovaně po dobu trvání této Dohody.