2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologie recyklace použité vody po řezání vodním paprskem
Beschreibung: V rámci plnění dojde k pořízení technologie pro snížení spotřeby vody při 3D řezání vodním paprskem. Podkladem pro vypracování nabídky je technická specifikace, která je přílohou číslo 1. Součástí popisu předmětu plnění je i Prostorová dispozice technologie (příloha 6), do které Uchazeči zakreslí jím navrhované řešení. Zadavatel upozorňuje, že tato část zadávacích podmínek není veřejně dostupná a je pouze na vyžádání oproti podpisu dohody o mlčenlivosti. Uchazeči jsou povinni si tuto přílohu vyžádat ve lhůtě pro podání nabídek a nejpozději 3 pracovní dny před jejím koncem.
Interne Kennung: ZMSzak
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001