2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa switchy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (8 szt.) urządzeń sieciowych w postaci przełączników (switch’y) z dodatkowymi modułami. 2. Miejsce dostaw: siedziba Zamawiającego przy al. Krakowskiej 110/114, 02-256 Warszawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 120891-2025
Interne Kennung: AZLZ.26.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132-139 ustawy Pzp. 2. Zamawiający w toku prowadzenia przetargu nieograniczonego zastosuje odwróconą kolejność oceny ofert określoną w art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001