See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW Z PODZIAŁEM NA 20 ZADAŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków z podziałem na 20 zadań
Interne Kennung: ZP/PN -1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1Pakiet podstawowy
Beschreibung: Pakiet podstawowy
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - Pakiet podstawowy
Los: LOT-0002
Titel: 2Paski do glukometru
Beschreibung: Paski do glukometru
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Paski do glukometru
Los: LOT-0003
Titel: 3Żywienie medyczne
Beschreibung: Żywienie medyczne
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Żywienie medyczne
Los: LOT-0004
Titel: 4Leki przeciwlękowe
Beschreibung: Leki przeciwlękowe
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Leki przeciwlękowe
Los: LOT-0005
Titel: 5Leki inne
Beschreibung: Leki inne
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Leki inne
Los: LOT-0006
Titel: 6Leki kardiologiczne
Beschreibung: Leki kardiologiczne
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - Leki kardiologiczne
Los: LOT-0007
Titel: 7Leki iniekcyjne i doustne
Beschreibung: Leki iniekcyjne i doustne
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Leki iniekcyjne i doustne
Los: LOT-0008
Titel: 8Środki kontrastowe
Beschreibung: Środki kontrastowe
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - Środki kontrastowe
Los: LOT-0009
Titel: 9Cefalosporyny
Beschreibung: Cefalosporyny
Interne Kennung: Zadanie nr 9 Cefalosporyny
Los: LOT-0010
Titel: 10Heparyna drobnocząsteczkowa
Beschreibung: Heparyna drobnocząsteczkowa
Interne Kennung: Zadanie nr 10Heparyna drobnocząsteczkowa
Los: LOT-0011
Titel: 11Antybiotyki i inne
Beschreibung: Antybiotyki i inne
Interne Kennung: Zadanie nr 11Antybiotyki i inne
Los: LOT-0012
Titel: 12Płyny infuzyjne krwiozastępcze i do irygacji
Beschreibung: Płyny infuzyjne krwiozastępcze i do irygacji
Interne Kennung: Zadanie nr 12 Płyny infuzyjne krwiozastępcze i do irygacji
Los: LOT-0013
Titel: 13Płyny infuzyjne
Beschreibung: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 13 Płyny infuzyjne
Los: LOT-0014
Titel: 14Żywienie pozajelitowe i dojelitowe
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe i dojelitowe
Interne Kennung: Zadanie nr 14 Żywienie pozajelitowe i dojelitowe
Los: LOT-0015
Titel: 15Środki odurzające i psychotropowe
Beschreibung: Środki odurzające i psychotropowe
Interne Kennung: Zadanie nr 15 Środki odurzające i psychotropowe
Los: LOT-0016
Titel: 16Wapno sodowane
Beschreibung: Wapno sodowane
Interne Kennung: Zadanie nr 16 Wapno sodowane
Los: LOT-0017
Titel: 17Antybiotyki anestetyki leki iniekcyjne
Beschreibung: Antybiotyki anestetyki leki iniekcyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 17 Antybiotyki anestetyki leki iniekcyjne
Los: LOT-0018
Titel: 18Leki doustne
Beschreibung: Leki doustne
Interne Kennung: Zadanie nr 18 Leki doustne
Los: LOT-0019
Titel: 19Matryce z klejem do tkanek
Beschreibung: Matryce z klejem do tkanek
Interne Kennung: Zadanie nr 19 Matryce z klejem do tkanek
Los: LOT-0020
Titel: 20Lek stosowany w niedokrwistości
Beschreibung: Lek stosowany w niedokrwistości
Interne Kennung: Zadanie nr 20 Lek stosowany w niedokrwistości