See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO NA RZECZ ZAKŁADU OPIEKUŃCZO LECZNICZEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego na rzecz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 13 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 68086-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: System do terapii ręki wraz z osprzętem
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Robot do suchego hydromasażu
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Stół pionizujący z funkcją kroczenia
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Rower poziomy
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Robot rehabilitacyjny z akcesoriami
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zrobotyzowana szyna rehabilitacyjna do kończyny dolnej
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Urządzenie do ćwiczeń w podwieszeniu
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Leżanka elektryczna
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Aparat do Krioterapii
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Aparat wielofunkcyjny do fizykoterapii
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Platforma balansowa z oprogramowaniem wraz z oprogramowaniem i poduszką do platformy
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Mata do ćwiczeń
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Piłki do ćwiczeń
Haupteinstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie