See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOFiTM/21/2025/PN - Dostawa sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung: Dostawa sprzętu laboratoryjnego
Interne Kennung: WOFiTM/21/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Szerokopasmowy miernik pola elektromagnetycznego, kpl.2
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Szerokopasmowy miernik pola elektromagnetycznego, kpl.2
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 1 - Szerokopasmowy miernik pola elektromagnetycznego, kpl.2
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Urządzenie do identyfikacji promieniowania gamma i neutronowego do noszenia na pasku, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Urządzenie do identyfikacji promieniowania gamma i neutronowego do noszenia na pasku, kpl.1
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38341000 Strahlenmessgeräte
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 2 - Urządzenie do identyfikacji promieniowania gamma i neutronowego do noszenia na pasku, kpl.1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Przenośny spektrofotometr, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Przenośny spektrofotometr, kpl.1
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 3 - Przenośny spektrofotometr, kpl.1
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Wirówka laboratoryjna, szt.1
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Wirówka laboratoryjna, szt.1
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 4 - Wirówka laboratoryjna, szt.1
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Komora PCR z laminarnym pionowym przepływem powietrza, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Komora PCR z laminarnym pionowym przepływem powietrza, kpl.1
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 5 - Komora PCR z laminarnym pionowym przepływem powietrza, kpl.1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Wysokowydajny podręczny system do pobierania próbek zagrożeń biobójczych (bioaerozoli) z powietrza, szt.1
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Wysokowydajny podręczny system do pobierania próbek zagrożeń biobójczych (bioaerozoli) z powietrza, szt.1
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 6 - Wysokowydajny podręczny system do pobierania próbek zagrożeń biobójczych (bioaerozoli) z powietrza, szt.1
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Miernik szerokopasmowy pola elektrycznego, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Miernik szerokopasmowy pola elektrycznego, kpl.1
Interne Kennung: 7
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 7 - Miernik szerokopasmowy pola elektrycznego, kpl.1
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Przenośny kalibrator drgań, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Przenośny kalibrator drgań, kpl.1
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 38434400 Schwingungsanalysegeräte
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 8 - Przenośny kalibrator drgań, kpl.1
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Dejonizator, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Dejonizator, kpl.1
Interne Kennung: 9
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 9 - Dejonizator, kpl.1