220203-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa pojazdu specjalnego, wielofunkcyjnego, do czyszczenia kanalizacji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdu specjalnego, wielofunkcyjnego, do czyszczenia kanalizacji.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego (wyprodukowanego w 2026 r.) pojazdu wielofunkcyjnego, specjalnego, do czyszczenia kanalizacji. Pojazd musi być zarejestrowany w Polsce zgodnie z przeznaczeniem użytkowania jako pojazd specjalny, zaś jego stan formalno-prawny powinien być w pełni udokumentowany, gwarantujący legalne pochodzenie pojazdu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym jednocześnie integralną część umowy.
Interne KennungBC.ŁCR.271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0001