Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: Zie documentatie
Wert
220226-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Ecologisch beheer Maashorst
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ecologisch beheer Maashorst
Beschrijving: Het beheer van natuurterreinen, landschappelijke beplantingen en ecologisch beheer binnen het stedelijk gebied van de gemeente Maashorst.
Interne identificatiecode: Bizob-2024-MAA-CAL-00412
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zuid
Beschrijving: Perceel 1 Zuid: Volkel, Odilliapeel en Uden Noord, West en Zuid
Interne identificatiecode: Bizob-2024-MAA-CAL-00412 perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 : Noord
Beschrijving: Perceel 2 Noord: Schaijk, Reek, Zeeland en Uden Oost.
Interne identificatiecode: Bizob-2024-MAA-CAL-00412 perceel 2