See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiektach i na terenie WSOZ im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości we wszystkich budynkach należących do Zamawiającego znajdujących się na terenie jego siedziby tj. przy ul. Św. Floriana 12 oraz ul. Kurpińskiego 5 A w Bydgoszczy, terenów należących do Zamawiającego w obrębie ww. siedziby, prac transportowych na terenie szpitala i poza terenem, prac poza medycznych dotyczących pomocy przy chorych i innych związanych z organizacją pracy Szpitala Zamawiającego. Wykonawca dostosuje zakres wykonywanych czynności do obowiązujących procedur u Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 33816-2026
Interne Kennung: 022/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości we wszystkich budynkach należących do Zamawiającego znajdujących się na terenie jego siedziby tj. przy ul. Św. Floriana 12 oraz ul. Kurpińskiego 5 A w Bydgoszczy, terenów należących do Zamawiającego w obrębie ww. siedziby, prac transportowych na terenie szpitala i poza terenem, prac poza medycznych dotyczących pomocy przy chorych i innych związanych z organizacją pracy Szpitala Zamawiającego. Wykonawca dostosuje zakres wykonywanych czynności do obowiązujących procedur u Zamawiającego