220295-2026 - Wettbewerb
Polen – Stahl – Dostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-43
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-43
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa blach ze stali specjalnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-4. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung702600186
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungMateriał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
Interne KennungZadanie nr 11