2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba veřejné zeleně v Kralupech nad Vltavou pro rok 2026 – 2027 – Lokalita sídliště Lobeček
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně po dobu trvání smlouvy (tj. do 31. 12. 2027) na území města Kralupy nad Vltavou. Podrobný rozsah předmětu je uveden v zadávací dokumentaci, která je k dispozici na profilu zadavatele.
Interne Kennung: MUKV-S 12685/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb v oblasti údržby veřejné zeleně po dobu trvání smlouvy (tj. do 31. 12. 2027) na území města Kralupy nad Vltavou. Podrobný rozsah předmětu je uveden v zadávací dokumentaci, která je k dispozici na profilu zadavatele. Každá část veřejné zakázky je zadávána jako samostatné zadávací řízení.