2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení a implementace nemocničního informačního systému PN Kosmonosy
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je pořízení nemocničního informačního systému. Zadavatel v současnosti využívá psychiatrický NIS - ISpP HIPPO, laboratorní informační systém OPENLims od společnosti Stapro, Lékové interakce, AISLP – databáze léků, z dalších klíčových IS z pohledu nemocničního informačního systému je to pak spisová služba firmy ICZ pro komunikaci zejména s orgány veřejné správy a veřejné moci. Stávající systém umožňuje vedení zdravotnické dokumentace na všech pracovištích zadavatele a umožňuje vedení i sociální dokumentace pacienta/klienta s důrazem na multidisciplinární spolupráci, včetně souvisejících činností a agend pokrývajících potřeby pacienta/klienta přímo nesouvisejících se zdravotní péčí.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel (objednatel) si vyhrazuje právo v budoucím smluvním vztahu na jednostrannou redukci předmětu veřejné zakázky, pokud se mu nepodaří zajistit finanční prostředky v celém předpokládaném rozsahu. Pokud toto právo uplatní, je účastník (dodavatel) povinen na redukci (snížení rozsahu) předmětu veřejné zakázky (smlouvy) přistoupit. Takovou jednostrannou redukcí se rozumí rovněž nerealizace předmětu plnění této veřejné zakázky.