2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na tiskařské služby (II.)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v Dynamickém nákupním systému bude poskytování služeb (tiskařských služeb) dle aktuálních potřeb Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 361008-2016
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na tiskařské služby (II.)