2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging bedrijfsvoertuigen
Beschreibung: Aanschaf van bedrijfswagens voor personeel (poolwagens, 16 stuks) en facilitaire voertuigen (4 stuks). 16 poolwagens en 4 facilitaire voertuigen. Zie aanbestedingsdocument voor de specificaties.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-6095
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanschaf van bedrijfswagens voor personeel (poolwagens) en facilitaire voertuigen. Zestien (16) poolwagens en vier (4) facilitaire voertuigen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Overeenkomst andere zero emissie voertuigen en/of hybride brandstof voertuigen en/of fossiele brandstof voertuigen en/of andere categorieën en soorten voertuigen toe te voegen aan deze Overeenkomst. Voor nieuwe – niet in deze aanbesteding en de daaruit voortvloeiende Overeenkomst genoemde – producten en diensten die tijdens de looptijd van de Overeenkomst door Opdrachtgever zijn gewenst (bijv. andere brandstof of andere categorie voertuig) en voor de voertuigen die op de vervangingsplanning staan voor de jaren 2026 tot en met 2030 zoals vermeld in paragraaf 2.1.2 van onderhavig Aanbestedingsdocument, krijgt Opdrachtnemer de gelegenheid hier een prijsaanbieding voor te doen, welke prijzen in ieder geval marktconform dienen te zijn. Opdrachtgever bepaalt of deze (nieuwe) producten en/of diensten worden toegevoegd en behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor om deze (nieuwe) producten en/of diensten bij een andere leverancier in te kopen.