220357-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen des Veterinärwesens – Zajištění veterinární pohotovosti na území Plzeňského kraje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění veterinární pohotovosti na území Plzeňského kraje
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná malá zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21 hodin do 07:00 hodin. Smlouva bude uzavřena na dobu 24 měsíců.
Interne KennungCN/11/CN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnabídku může podat jakýkoli kvalifikovaný dodavatel
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenvýhrada podle § 100 odst. 1 ZZVZ: navýšení ceny v případě změny DPH, prodloužení předpokládaného zahájení plnění zakázky; výhrada podle § 100 odst. 2 ZZVZ - nahrazení dodavatelem dalším v pořadí v případě předčasného ukončení smlouvy