2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL - FT-NIR spektrometr
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu FT-NIR spektrometru pro měření chemických a biologických vzorků.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu FT-NIR spektrometru pro měření chemických a biologických vzorků. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena viz čl. 2 odst. 2.2 Dokumentace.
Interne Kennung: PřF/UPOL - FT-NIR spektrometr