See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak van burelen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de schoonmaak van de ruimten en hun inhoud gedurende een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: PPP03A-905/6053/VTOND/2025/905
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VTOND/2025/905_1