2. Verfahren
Verfahren
Titel: TOLUP CUKROVAR AURSPERG s.r.o. - spolupráce se školami - školící služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování školících a koordinačních služeb v rámci projektus názvem: „TOLUP CUKROVAR AURSPERG s.r.o. - spolupráce se školami“. Cílem projektu je zavedení praktického vyučování ve společnosti zadavatele tak, aby se žáci naučili všechny důležité dovednosti potřebné k vykonávání profese a vyzkoušeli si široké spektrum úkonů, které předmětný obor obnáší. Výuka je založená na praktické aplikaci teoretických poznatků získaných od profesionálů v oboru. Dodavatel je povinen zajistit 2 lektory a 1 koordinátora. Lektoři budou studentům poskytovat podrobné instrukce a vedení při praktickém užívání techniky, aby se naučili správné postupy a bezpečnostní standardy v oblasti nakládání s odpady. Koordinátor bude dohlížet na průběh výuky ve stanovených termínech a na plnění závazků (Realizace bude kontrolována na základě školní docházky a formuláře - soupis školicích dnů.). Předmět plnění je blíže specifikován v přílohách č. 2 „Příloha č. 2 Technické podmínky rozsahu kurzů“ a v příloze č. 4 „Příloha č. 4 Obchodní podmínky v podobě návrhu smlouvy“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1