2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en revisie pompen
Beschreibung: Oasen gebruikt distributie- en procespompen van diverse fabrikaten (voornamelijk Rodelta, Flowserve, KSB, SPX Flow, Allweiler en Sulzer). In de komende jaren verwacht Oasen veel revisiewerk om de infrastructuur weer up to date te krijgen. Dit betekent dat het revisiewerk, wat het grootste aandeel is in de kosten van exploitatie van de distributie- en procespompen, in de komende jaren zal stijgen. Oasen wil de afspraken hiervoor vastleggen in een overeenkomst.
Interne Kennung: Technisch onderhoud/revisie aan/van pompen met elektrische aandrijfmotoren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure is openbaar. Dit betekent dat de inschrijvers op het in de planning aangegeven moment de inschrijving indienen. De aanbestedende dienst beoordeelt het al dan niet voldoen aan geschiktheid eisen en beoordeelt op de gunningcriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681200 Elektropumpen, 42122000 Pumpen, 42122430 Kreiselpumpen, 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Incidentele leveringen