2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING ELEKTRISCHE CONTAINERCARRIER (RANGEERTRUCK)
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens om met deze inschrijver een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van een elektrisch containercarrier (verder in dit document rangeertrekker of rangeertruck genoemd) ten behoeve van het verplaatsen van 40m³ en 12m³ afzetcontainers tot 7200 mm. De uiterlijke opleveringsdatum van het rangeertrekker is 4de kwartaal 2026. 1
Interne Kennung: 2025-32-TS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: rangeertruck
Beschreibung: levering Containercarrier (rangeertruck) 1 stuks
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Betreft een Reparatie- en onderhoudscontract voor 8 jaar (96 maanden)