See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnera Finansującego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na inwestycje rozwojowe z umorzeniem w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na inwestycje rozwojowe z umorzeniem (zwaną dalej: Jednostkowa Pożyczka/Pożyczka) przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji realizowanych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego przez Ostatecznych Odbiorców. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU). 2. Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego tj. przekazaniu Wkładu Finansowego ze środków Funduszu Funduszy na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy oraz obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi określonej w SWZ cz. II postępowania nr DZZK/87/DIF/2024, tj. wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na inwestycje rozwojowe z umorzeniem oraz udzieleniu Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na inwestycje rozwojowe z umorzeniem”, z wkładu finansowego Funduszu Powierniczego wniesionego przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego w łącznej wysokości 10 000 000,00 PLN uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości wymaganej na etapie postępowania przetargowego w wysokości 3%. Udzielenie Jednostkowych Pożyczek ma skutkować wspieraniu MŚP, poprzez realizację następujących wskaźników: • Przedsiębiorstwa objęte wsparciem z instrumentów finansowych 15 szt., • Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) wprowadzające innowacje produktowe lub procesowe 4 szt., • Miejsca pracy utworzone we wspieranych jednostkach 3 EPC/rok.
Interne Kennung: DZK/16/DIF/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001